LG 32GS95UV
1 2
Tulajdonság Részlet
Modell LG 32GS95UV
Panel típusa OLED
Ívelt kijelző Nem
Betekintési szög 178 °
Képátló 32"
Képarány 16:9
Felbontás 3840 x 2160 / 1920 x 1080
Képfrissítési frekvencia 240Hz / 480Hz
Válaszidő 0.03 ms
Fényerő 275 cd/m2
Statikus kontraszt 1500000:1
HDR HDR 10
Nvidia G-Sync támogatás Igen
AMD FreeSync támogatás AMD FreeSync Premium Pro
Fogyasztás 55 W