LG 39GS95QE
1
Tulajdonság Részlet
Modell LG 39GS95QE
Panel típusa OLED
Ívelt kijelző 800R
Betekintési szög 178 °
Képátló 39"
Képarány 21:9
Felbontás 3440x1440
Képfrissítési frekvencia 240Hz
Válaszidő 0.03 ms
Fényerő 275 cd/m2
Statikus kontraszt 1500000:1
HDR DisplayHDR True Black 400
Nvidia G-Sync támogatás Igen
AMD FreeSync támogatás AMD FreeSync Premium Pro
Fogyasztás 52.2 W